E-Ticaret Sitesi

 

E-ticaret sitesi tasarımı hizmetimizle sizlere kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde satış yapmanızı sağlayacak çözümler sunuyoruz. Sizin için bir katalog değil gerçek satışı sunabileceğiniz altyapılar oluşturuyoruz.

Müşterilerinizin ayağınıza gelme devri artık yavaş yavaş yerini e-ticaret ile paylaşıyor. Bu nedenle müşterilerin daha çok yöneldiği ve satış payının her geçen gün arttığı e-ticaret pazarındaki yerinizi almak için geç kalmayın. Detaylı bilgi için hemen arayın.

E-Ticaret Sitesi Özellikleri

 

Güvenli e-ticaret altyapımızın (SSL) yenilikçi özellikleriyle, satışın keyfini hemen çıkarmaya başlayın.

Sipariş Yönetimi

Satışlarınızı ve sipariş durumlarını en hızlı şekilde, tek sayfa üzerinden tüm detayları ile birlikte yönetmeye hazır mısınız?

Kargo Yönetimi

E-ticaret sitesi kargo entegrasyon modülleriyle birlikte gönderdiğiniz siparişlerinizin kargo yönetimine hakim olun.

Detaylı Ürün Yönetimi

Ürünlerinizin bilgi, fiyat, indirim, özellik, ürün görselleri gibi detaylarını tek sayfa üzerinden yönetmenizi sağlıyoruz.

Yönetim Paneli

Fonksiyonel ve mobil uyumlu yönetim panelimizle e-ticaret sitenizdeki tüm detayların kontrolü sizde.

Kullanıcı Deneyimi Odaklı Tasarım

Performansı artırmak adına tasarım sürecini, e-ticaret kullanıcılarının genel davranışlarına göre şekillendiriyoruz.

Mobil (Responsive) Uyum

Mobil uyum artık bir tercih değil. E-ticaret sitesi tasarım hizmetimizle mobil cihazlara uyumlu e-ticaret siteleri sunuyoruz.

SEO Uyumlu Altyapı

Genel SEO standartlarına uygun bir e-ticaret sitesine sahip olmak ister misiniz?

Hız Optimizasyonu

Ziyaretçilerin %74'ünün 3 saniyeden fazla sürede açılan siteleri terk ettiğini biliyor musunuz?

Teknik Destek

E-ticaret sitesi hizmeti için desteğimizi hiç kesmiyoruz. Üstelik ilk yıl destek ücretsiz.

Sık Sorulan E-Ticaret Soruları

E-ticaret sitesi tasarımının ilk adımı olarak neleri talep ettiğinizle alakalı sizden ön bilgi alıyoruz. Bu noktada alanadı ve hosting hizmeti ile alakalı altyapıyı netleştiriyoruz. Bu durumlar netleştiğinde ise e-ticaret sitesi için bir fiyat çalışması yapıyoruz. Bütçe onayından sonra da bir toplantıyla e-ticaret sitesi tasarımının detaylarını netleştiriyoruz. E-ticaret sitesinin yazılım süreci hallolurken sizden gelecek olan bilgiler de bu süreç içinde tamamlanmış oluyor. Sonrasında ise yapıyı oluşturup demo yayını yapıyoruz. Demo yayını sonrası satışa artık hazırsınız.

Süre projeye göre değişkenlik gösterebiliyor. İstediğiniz e-ticaret sitesinin teknik ve içerik yapısına göre bu süreç belirleniyor. Bu nedenle bu soruya net bir cevap vermek proje detayının belirlendiği toplantıda ancak mümkün olabiliyor.

Sunduğumuz tüm e-ticaret sitelerde yönetim paneli bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tüm tasarımlarımız mobil uyumludur.

E-ticaret sitelerinde SSL sertifikası – özellikle kredi kartı ile ödeme alan e-ticaret siteleri için – bir zorunluluk. Bu nedenle yaptığımız e ticaret sitelerinde ödeme yöntemi ne olursa olsun güvenlik için SSL sertifikası hizmeti de sağlıyoruz.

E-ticaret sitelerinde aksi bir talep olmadığı sürece arama motorlarının site içi optimizasyon standartlarını uyguluyoruz. Fakat sadece site içindeki çalışmaların özellikle e-ticaret için yeterli olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Bu konuda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yönetim panelinin kullanımı oldukça kolay. E-ticaret siteniz bittiğinde yönetim panelinin kullanımı ile alakalı dilerseniz birebir eğitim de alabilirsiniz. Ayrıca takıldığınız her noktada uzaktan bağlantı veya telefon desteğimiz de bulunuyor.

E-ticaret sitesi tasarım hizmeti bittikten sonra sunduğumuz destek sürekli devam ediyor. Gerek e ticaret sitesi tasarım ve yazılım güncellemeleri gerekse de sizin yönetimde karşılaştığınız problemlerde hem mail hem de telefon desteği ile sürekli yanınızdayız.

 
Ücretsiz WordPress bilgilerini kaçırma! Hemen takip et bizi.