sık sorulan sorular

En Çok Sık Sorular

Anahtar Kelime Yoğunluğu için En İyi Uygulamalar

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) stratejisini tercih ettiğinizde, anahtar kelimelerin kampanyanızın çok önemli bir parçası olduğunu göreceksiniz.

 

Sayfa Düzenleri için En İyi SEO Uygulamaları

Bir web sitesini Google’da yönetme ve Search Console'u kullanmayla ilgili temel görevlerinde iyice bilgi sahibi olduysanız bu sayfada bir web sitesini yönetme ve sürdürme hakkında daha ileri konulara girebilirsiniz.

 

Sayfa dışı SEO bağlantı kurma nedir?

“Site dışı SEO” (off-page SEO), arama motoru sonuç sayfaları (SERP'ler) içindeki sıralamanızı etkilemek için kendi web sitenizin dışında gerçekleştirilen eylemleri ifade eder. ... ile web sitenize bağlantı vererek veya bunları destekleyen ve içeriğinizin kalitesi için etkin bir şekilde “değer atayarak” gerçekleştirilir.

Yüksek Kaliteli İçerik için En İyi SEO Uygulamaları

SEO yıllar içerisinde geniş kapsamlı evrimsel değişikliklerden geçmiştir. SEO bu gelişimini her gün sürdürmeye devam etmektedir. Her ne kadar klasik pazarlama taktikleri dijital pazarlamada hala kullanılıyor olsa bile SEO değişiklikleri mevcut ortamı önemli ölçüde değiştirmiştir.

SEO'da Sosyal Medyanın Rolü

"Sosyal medya" ve "SEO" kavramları, oldukça iç içe geçmiş gibi görünüyor. Bunun her ne kadar farkında olsak da, sebeplerini çoğu zaman önemsemiyor ve sadece sonuçlarına odaklanıyoruz. Fakat, sebeplerden yola çıkarak, bizi başarıya ulaştıracak sonuçlara varabiliyoruz.

Site Dışı SEO Nasıl Çalışır?

“Site dışı SEO” (off-page SEO), arama motoru sonuç sayfaları (SERP’ler) içindeki sıralamanızı etkilemek için kendi web sitenizin dışında gerçekleştirilen eylemleri ifade eder.

Site dışı sıralama faktörlerini optimize etmek, arama motorunu ve bir sitenin popülerliğini, alaka düzeyini, güvenilirliğini, yetkisine dair kullanıcı algısını geliştirmeyi içerir. Bu, internetteki saygın alanlar (sayfalar, siteler, insanlar vb.) ile web sitenize bağlantı vererek veya bunları destekleyen ve içeriğinizin kalitesi için etkin bir şekilde “değer atayarak” gerçekleştirilir.

SEO Link Oluşturma Neden Önemlidir?

SEO link yapısı arama motorlarında, web sitenizdeki tüm sayfaları ve diğer web siteleri arasındaki bağlantıları taramak için bu bağlantıları kullanır. Yani web sitenizde ne kadar çok link varsa, arama motorlarında o kadar çok ön planda ve kolay bulunabilir olursunuz.

Anahtar Kelimeleri Araştırmak Neden Önemlidir?

Aynı anahtar kelimelerin birden fazla anlamı olabileceğinden, arama motorlarına içeriğinizin ne hakkında olduğunu söylemek açısından önemlidir. Anahtar kelime araştırmanız sırasında LSI anahtar kelimeleri önemli olmasa da, gerçek içeriğinizi geliştirirken önemlidir.

Sizde Sorunuzu Sorabilirsiniz

Cevabınızı Bulamadınız mı? Bize Sorun!


  Daha fazla yardım

  Destek Ekibimiz
  Size Her Zaman 7/24 Yardımcı Olacaktır

  Müşteriler için

  Tüm şirketlerde büyük başarılar gördük.

  Ortaklar için

  Her iş ve endüstri bir yaklaşım gerektirir.

  İş için

  Kampanyanın nasıl performans gösterdiğini bildiğinizden emin olun.

  Startup'lar için

  Satın almaya hazır, yüksek düzeyde odaklanmış potansiyel müşteriler oluşturmak.

  Ücretsiz WordPress bilgilerini kaçırma! Hemen takip et bizi.