sonuç alıyoruz

Uygulama Geliştirme Nedir?

O Mikro hizmetleri, dağıtılmış sistemleri ve sunucusuz uygulamaları entegre edin. O Modern uygulamalar, geliştirilmesi, dağıtılması ve sürdürülmesi daha kolay olan küçük, bağımsız yapı taşlarından oluşur. Uygulama entegrasyonu hizmetleri, mikro hizmetlerin, dağıtılmış sistemlerin ve sunucusuz uygulamaların içindeki ayrıştırılmış bileşenler arasında iletişimi sağlar. Bu sayede, ölçeklenebilir ve daha esnek çözümleri sizzler için kolayca oluşturabiliriz.

  • Microsoft Visual Studio içinde bir plug-in olarak karşımıza çıkan bu ortamda uygulama geliştiren kişiler QlikView görsel bileşenlerini de sürükle-bırak yöntemlerle geliştirdikleri uygulama üzerinde herhangi bir yere yerleştirebilmektedir.
  • Bu bileşenler içinde farklı dökümanların içindeki herhangi bir sayfada bulunan herhangi bir görsel QlikView nesnesini alarak etkileşimli bir biçimde kullanmak mümkündür.

InoPaaS Uygulama Geliştirme Platformu içerisinde bulunan gelişmiş Web Servis yapısı sayesinde sunucu ve istemci olarak birçok servis açılabilir veya kullanılabilir.

  • Uygulama platformumuz birden fazla veritabanına eş zamanlı bağlanabilir.
  • Mevcut şemalarının yanı sıra diğer uygulamalarınızın ilişkisel veritabanlarına ulaşabilir ve veri alışverişinde bulunabilir
neden uygulama geliştirme

Adanmış Biriyle Çalışın
SEO Şirketi

Uygulama geliştirme uzmanı, iş ihtiyacı ve hedefleri doğrultusunda çeşitli yazılım ve uygulamaları tasarlamak ve geliştirmekle sorumludur. Mevcut uygulama veya sistemlerin performanslarını iyileştirme ve takip etme işlemlerini yürütür.

Anahtar Kelime Araştırması 95%
Teknik SEO Denetimi 95%
İçerik Optimizasyonu 93%

Web Sitesini Bir Sonraki Seviyeye Taşı!

gerçek referanslar

Bizim
Hakkımızda Yapılan
Yorumlar ?

Deniz
Ovimik trafiğimizi, anahtar kelimelerimizi ve dönüşümümüzü artırdı. Onlarla çalışmaktan keyif aldık ve onları stratejik bir iş ortağı olarak gördük.
Deniz
Klima Budur
Mehmet Akbaş
Şu anda tek bir vuruş çizemeyecek durumda olmalıyım; ama yine de hiçbir zaman şu andan daha büyük bir sanatçı olmadığımı hissediyorum.
Mehmet Akbaş
7s Mühendislik
Yusuf Ekiz
Ovimik trafiğimizi, anahtar kelimelerimizi ve dönüşümümüzü artırdı. Onlarla çalışmaktan keyif aldık ve onları stratejik bir iş ortağı olarak gördük.
Yusuf Ekiz
Ekiz Ajans
Ücretsiz WordPress bilgilerini kaçırma! Hemen takip et bizi.