Girişim

WooCommerce, Bekar Annelerin Çevrimiçi Mağazalar Kurmasına ve Evde Kazanmasına Yardımcı Oluyor

WooCommerce, Bekar Annelerin Çevrimiçi Mağazalar Kurmasına ve Evde Kazanmasına Yardımcı Oluyor

Bir çocuğu tek ebeveyn olarak yetiştirmek oldukça stresli olabilir, çünkü iş ve çocuk bakımı arasındaki günlük zorluklar finansal olarak zor olabilir ve sizi sosyal olarak izole edebilir ama endişelenmeyin, yalnız değilsiniz.

Mali Zorluk Bekar Anneler İçin Temel Stres Kaynağıdır

Bekar ebeveynlik, zaman zaman bunaltıcı olabilen kendi duygusal ve finansal sorunlarıyla birlikte gelir. Bekar anneler, zihinsel sağlıkları üzerinde olumsuz bir etkisi olabilecek önemli bir finansal zorluk riski altındadır.

bekar anneler için umut

Bekar annelerin karşılaştığı sosyal, duygusal ve ekonomik zorlukları araştırmak için kartopu örnekleme yaklaşımı kullanılarak 50 bekar anneden oluşan bir örneklem seçildi. Çalışmanın sonuçları , bekar annelerin çoğunluğu için finansal sorunların ana stres kaynağı olduğunu ortaya koydu.

Genç bir Türk annenin fotoğrafı sosyal medyayı kasıp kavurunca

Genç bir Türk kadınının (Antalya da ) halka açık bir trende, yedekte iki küçük çocuğuyla, yiyecek dağıtmak için tasarlanmış bir termal çanta tutarken fotoğrafının çekildiğini hatırlıyor musunuz? Tüm bekar annelerin onun stresi ve mücadeleleri ile ilgili olabileceğinden eminiz!

genç-türk-anne

Çevrimiçi e-ticaret bekar anneler için bir umut ışığı mı oluyor?

WooCommerce ve Shopify gibi e-ticaret platformlarının , özellikle diğer annelere ürün veya hizmet satmak isteyen girişimci adaylar için faydalı olduğu kanıtlanmıştır .

Ayrıca, çevrimiçi satıcılar yalnızca normal çalışma saatlerinde satış yapmakla sınırlı değildir. E-ticareti kullandığınızda herkese, her zaman, her yerden ulaşabilirsiniz. *Çak beşlik*

bekar anneler için umut

WooCommerce Hakkında 3 Şaşırtıcı Gerçek

  • En iyi 1 milyon e-ticaret sitesinin % 22’si WooCommerce kullanıyor.
  • Tüm çevrimiçi mağazaların % 19’u WooCommerce tarafından desteklenmektedir.
  • Tüm WordPress e-Ticaret web sitelerinin % 7’si WooCommerce eklentisini kullanır.
E-Ticaret Mağazaları Oluşturmak İçin WooCommerce Eklentisini Kullanmanın Faydaları

#1 WooCommerce ÜCRETSİZ, açık kaynaklı bir WordPress eklentisidir .

#2 WooCommerce mağazaları yalnızca size aittir, dolayısıyla tüm kâr da size aittir.

#3 WooCommerce, benzersiz e-Ticaret iş ihtiyaçlarınızı desteklemek için çok çeşitli eklentilere sahiptir.

#4 WooCommerce neredeyse tüm WordPress temalarıyla çalışabilir, böylece tasarım seçiminize göre bir tema seçebilirsiniz.

#5 WooCommerce, hem fiziksel hem de dijital ürünler satmanıza olanak tanır.

#6   WooCommerce, herhangi bir üçüncü taraf yazılımı bir çevrimiçi mağazayla entegre etme konusunda süper esnektir.

#7 WooCommerce, Google tarafından sağlanan SEO yönergelerine son derece uyarlanmış olan WordPress platformunda çalışır.

#8 WooCommerce, düzenli güncellemeleri nedeniyle oldukça güvenlidir. WooCommerce’in arkasındaki ekip, düzenli olarak önde gelen güvenlik uzmanlarıyla çalışır.

#9 WooCommerce çok sezgisel ve basit yerleşik analitiklere sahiptir. Çok az deneyimi olan veya hiç deneyimi olmayanlar için yerleşik analitik, işleri kolaylaştırır.

#10 WooCommerce, bir blog CMS’si üzerine kuruludur; web mağazanızda pazarlama içeriği yayınlamanın ekstra kolaylığına ve avantajlarına sahipsiniz.

Vay! Litvanyalı anne Egle, hayallerinin peşinden gitmek isteyen tüm anneler için son derece ilham verici bir hikayeye sahip.
Antalyalı-anne-ayse

Kaynak: “Bir girişimcinin başarı öyküsünü BURADAN okuyun !” 

Bekar anneler nasıl bir WooCommerce mağazası kurabilir?

İşte sadece 5 kolay adımda çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için WooCommerce platformundan RESMİ BELGELER .

Mağazanın işlevselliğini geliştirmeye yardımcı olacak en iyi WooCommerce uzantılarından bazıları nelerdir?

WooCommerce için 1 Numaralı Oyunlaştırma

Müşteri katılımı, bir WooCommerce mağazasında daha fazla satış, elde tutma ve yönlendirmeye yol açtı, ancak bu bağlantıyı oluşturmak günümüzün iş dünyasındaki en zorlu görevlerden biridir. Oyunlaştırma, WooCommerce mağaza sahiplerine yeni potansiyel tüketiciler çekmede ve mevcut tüketicileri meşgul etmede yardımcı oluyor.

WooCommerce için Oyunlaştırma , WooCommerce web sitenizi oyunlaştırmanın kolay bir yolunu sunan birinci sınıf bir WooCommerce uzantısıdır. Kullanıcılarınızı puanlar, rütbeler, rozetler ve indirim kuponları ile ödüllendirin, böylece yeni müşterilerle etkileşim kurarken marka sadakati oluşturabilirsiniz.

Burada bir video izleyin , çevrimiçi WooCommerce mağazanız için Gamification for WooCommerce premium uzantısı nasıl çalışır.

2. WooCommerce İçin Toptan Satış

WooCommerce, toptan WooCommerce mağazaları geliştirmek için en uygun seçeneklerden biridir. Ürünlerinizi toptan alıcılara da satabilecekken neden sadece perakende müşterileri satıyorsunuz?

İşletmenizin genel sonucu, nişleriniz (B2B ve B2C) için iki ayrı WooCommerce mağazası oluşturmadan geliri artırmaksa, ideal çözüm mevcut çevrimiçi mağazanızı bir meleze dönüştürmek olacaktır.

WooCommerce için Toptan Satış, WooCommerce mağazalarının birden fazla düzeyde toptan fiyatlandırma planları oluşturmasına ve yönetmesine yardımcı olan toptan satış uzantılarının İsviçre Çakısı’dır – Basit, Kolay ve Etkili.

WooCommerce için Toptan Satış premium uzantısının, mağazanıza düzenli müşterilerle birlikte toptan müşterilerle ilgilenmek için nasıl hibrit özellikler sağladığına ilişkin bir videoyu buradan izleyin .

#3 WooCommerce için Para Birimi Değiştirici

Mağazanızın birden fazla para biriminde satış yapmasına izin vererek, müşterilere en aşina oldukları para biriminde ödeme seçeneği sunabilirsiniz. Bu işlevin olmaması, potansiyel müşterilerin kaybına neden olarak çevrimiçi mağazanız için daha az gelir elde etmenize neden olabilir .

WooCommerce için Para Birimi Değiştirici, müşterinizin Coğrafi Konum IP’sini ve mağazanıza göz attıkları ülkeyi otomatik olarak algılar. Mağazanızdaki herhangi bir sayfa yüklendiğinde uzantı, tüm fiyatları müşterinin ana para biriminde görüntüler.

WooCommerce için Currency Switcher’ın e-Mağazanızda nasıl çalıştığını buradan bir video izleyin .

Çözüm

Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve büyüyen çocuklar için bekar bir anne olmak, başlı başına yoğun bir iştir. Birçok tek anne, işe gidip gelme tabanlı ofis işleri yapmayı ve çocuklarını aynı anda büyütmeyi son derece zor buluyor. Ancak, internet ve WooCommerce sayesinde en büyük endişeleri aşıldı, bekar ebeveynler artık çocuklarıyla kalırken iyi bir yaşam kazanabilirler.

Yazar

Ovimik Web Tasarım

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz WordPress bilgilerini kaçırma! Hemen takip et bizi.